Kvalitní kuchyně pro Váš interiér!


Zakázková výroba na míru, kvalitní materiály a spotřebiče.


Prohlédněte si naše reference...

Reference

Pana Miloše Macháčka s jeho firmou M-INTERIÉRY znám již 18 let, kdy za tu dobu vyrobil pro moji rodinu čtyři kuchyně. Dvě tyto kuchyně byly z dubového masivu, dokonce i s dubovými korpusy, a ani po více jak deseti letech se materiál nekroutí a laky drží. Další dvě kuchyně byly lakované do lesku se zařizováky od firmy Miele. Návrhy kuchyní vždy kreslí přímo pan Macháček a vše citlivě po dohodě řeší, též osobně dohlíží na výrobu, hlídá sebemenší detaily, každá kuchyně mu v podstatě projde rukou. Jde s dobou a k výrobě používá nejmodernějších technik zpracování, mechanismů a kování. Měl jsem možnost jeho kuchyně posoudit s kuchyněmi od jiných výrobců, není však pochyb o tom, že v řemeslném zpracování je dokonalý a plně se vyrovná renomovaným firmám s touto specializací, ne-li z mého pohledu lepší. Nejvíce oceňuji osobní přístup a profesionalitu ve svém oboru, uvidíte sami.
JUDR.Ing.Pavel Habětín, Praha
Jsme moc rádi že jsme se setkali s firmou M-INTERIÉRY, z kuchyně jsme nadšení preciznost, kvalita, vzhled, vše dokonalé. Ochota, spolehlivost, inspirace a rady, můžeme jedině doporučit...
Petra a Marek Cihelkovi, Stará Huť
Firmu M-interiéry jsem si vybrala, protože jsem viděla jejich práci u kamarádky. Už jsme společně zrealizovali tři zakázky a vždy jsme byli velmi spokojeni s profesionalitou firmy a velmi dobrou kvalitou. Dlouhé roky nám již slouží skříně s knihovnou, přesto vypadají stále jako nové. Proto, když jsme potřebovali rozšířit kuchyň, věděli jsme koho oslovit a nelitujeme. Vloni jsme potřebovali vyměnit již opotřebovanou kuchyň, a tak jsme se znovu obrátili na tuto firmu. S kuchyní jsme moc spokojení. Také děkujeme za odborné rady pana Macháčka. Vše se nám osvědčilo.
Alena Van de Vin, Praha
Nejoblíbenější místo v domě je naše nová kuchyně, neboť je od českého výrobce pana Macháčka. Majitel vyslechne představu klienta a pak sám doporučí nejlépe vyhovující kuchyň, včetně elektrických spotřebičů. Odvedená práce je vysoce kvalitní, precizní, dle mé představy, protože majitel sám na vše dohlíží od počátku až po finální dokončení. Dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionální úrovní a zaujetím majitele. Jeho vizitkou je nadšení návštěv z naší kuchyně. Jeho firmu mohu vřele doporučit.
Libuše Sklenářová, Janov
U firmy M-INTERIERY jsme zadali výrobu kuchyňského nábytku včetně dodání spotřebičů. Na nábytek jsme dost spěchali a i přes šibeniční termín v případě naší nenadálé změny byl nábytek vyroben dle dohody včas a ve výborné kvalitě. Pracovníci firmy nám poradili, když jsme nad něčím váhali. S touto firmou jsme velmi spokojeni. Děkujeme...
Blanka a Ivan Krtilovi, Praha
Kuchyňské studio M-INTERIÉRY jsme vybrali na doporučení stavební firmy, která realizovala náš RD a se studiem dlouhodobě spolupracuje. Kladně hodnotíme vstřícné jednání a profesionální rady při řešení návrhu kuchyně a výběru spotřebičů. Linka nám byla instalována v dohodnutém termínu, bez závad, precizně zpracovaná do posledního detailu. Každému, kdo hledá výrobce kuchyně, můžeme firmu M-INTERIÉRY doporučit.
Kastnerovi, Kosova Hora
Fotogalerie referencí

 
Níže naleznete fotografie vybraných referencí...

Kontakty
M-Interiéry

M-INTERIÉRY

Miloš Macháček

Kosova Hora 123
262 91 Kosova Hora

IČ: 49843079

DIČ: CZ7401251143
Tel.: +420 318 822 020
truhlarstvi@m-interiery.cz
 

 

Miloš Macháček
návrhy, zaměření
+420 603 730 671
truhlarstvi@m-interiery.cz

 

 

Markéta Macháčková
fakturace, spotřebiče
+420 731 560 406
machackova@m-interiery.cz

Otevírací doba:

Po-Pá:

6.45 - 11.15 hod.

14.45 - 15.45 hod.

 

Kamil Novotný
návrhy, zaměření
+420 603 274 319
novotny@m-interiery.cz

 

Ing. arch. Markéta Macháčková

architektonické studie interiérů, návrhy nábytku, design, vizualizace, konzultace, zaměření
marketa.machackova@gmail.com

 

eu-odkaz.png