Kvalitní kuchyně pro Váš interiér!


Zakázková výroba na míru, kvalitní materiály a spotřebiče.


Prohlédněte si naše reference...

Dotazy

JAKÁ JE CENA ZA METR KUCHYNĚ?
Cena za metr kuchyně se nedá přesně říci, neboť záleží nejenom na materiálu, ale také na kování a výbavě uvnitř. Tyto komponenty si každý zákazník vybírá sám a dle toho se odvíjí i cena. Proto upřednostňujeme nejprve schůzku, celou zakázku probrat a domluvit detaily a poté připravit cenovou nabídku na domluvenou sestavu vč.vybraných materiálů a doplňků.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?
Jelikož jsme zakázková výroba, nemáme žádný nábytek na skladě. Navíc naše výroba je na delší dobu dopředu již naplánována, takže nutno počítat s nějakým časem na výrobu a dodání. Obecně lze říci, že v případě, že se daná zakázka domluví a odsouhlasí trvá pak její výroba cca osm týdnů. Záleží ale také hodně na vybraném materiálu, neboť například lakované a masivní kuchyně se vyrábějí podstatně déle než kuchyně z lamina. Každopádně je nejlepší přijít dříve a termín si zamluvit.

JAK DLOUHO TRVÁ MONTÁŽ?
Montáž u zákazníka trvá většinou jeden až dva dny dle rozsahu zakázky. V případě větší kuchyňské sestavy se vždy snažíme kuchyň udělat tak, aby byla pro zákazníka funkční hned po prvním dni montáže a v dalších dnech se dodělávají jen drobnosti jako jsou sokly, dotěsnění atd., které nebrání užívání kuchyně.

JE NUTNÉ SI DOMLUVIT SCHŮZKU PŘEDEM?
Schůzku je nutné si předem domluvit, abychom na Vás měli dostatek času a mohli se Vám plně věnovat. Navíc se jezdí i zaměřovat, proto by byla škoda jet k nám zbytečně. Naše pracovní doba je od pondělí – do pátku, od 6.45 – do 15.45 hodin.

JE GRAFICKÝ NÁVRH ZDARMA?
Grafické návrhy připravujeme za poplatek 1000 -1500,-kč (v závislosti na složitosti) a v případě realizace zakázky se tato částka odečítá v konečném vyúčtování, tzn.že návrh je ve finále v ceně kuchyňské linky. Pokud si zákazník přeje připravit grafický návrh vč.konkrétně vybraných materiálů, je to také možné, ale jelikož je to složitější proces přípravy, máme tento návrh zpoplatněn a jeho cena se odvíjí od rozsahu návrhu.

CO S SEBOU VZÍT NA SCHŮZKU?
Na první schůzku je dobré si vzít plánek místnosti s rozměry, nemusí být zaměřeno na mm, včetně zakreslení oken a dveří (vč.výšek od podlahy a rohů, důležité vývody jako je odtah odsavače, vývody vody, případně další). Pokud máte nějaké obrázky nebo fotky kuchyně, která by byla dle Vašich představ, pak i tyto podklady. Přesné zaměření prostoru si provádíme sami před samotnou výrobou.
Kontakty
M-Interiéry

M-INTERIÉRY

Miloš Macháček

Kosova Hora 123
262 91 Kosova Hora

IČ: 49843079

DIČ: CZ7401251143
Tel.: +420 318 822 020
truhlarstvi@m-interiery.cz
 

 

Miloš Macháček
návrhy, zaměření
+420 603 730 671
truhlarstvi@m-interiery.cz

 

 

Markéta Macháčková
fakturace, spotřebiče
+420 731 560 406
machackova@m-interiery.cz

Otevírací doba:

Po-Pá:

6.45 - 11.15 hod.

14.45 - 15.45 hod.

 

Kamil Novotný
návrhy, zaměření
+420 603 274 319
novotny@m-interiery.cz

 

Ing. arch. Markéta Macháčková

architektonické studie interiérů, návrhy nábytku, design, vizualizace, konzultace, zaměření
marketa.machackova@gmail.com

 

eu-odkaz.png